«АЗОТ» допомагає черкаським студентам вдосконалювати практичні знання

Минулого тижня на ПАТ «АЗОТ», що входить до групи ОSТСНЕМ (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), у рамках освітньої програми провели екскурсію для студентів Черкаського політехнічного технікуму.

Про це інформує “Економіка сьогодення”.

Майбутні механіки ознайомилися з технологічними процесами та обладнанням цеху з виробництва аміаку А-5.

«Співпраця з Черкаським політехнічним технікумом у напрямі підготовки кадрів відбувається в межах укладеної угоди. Студенти вдосконалюють теоретичні знання під час навчальних екскурсій, проходять практику, готують дипломні проекти на базі «Азоту». Кращі з них традиційно отримують шанс працевлаштуватися», – розповів Ігор Сергієнко, директор департаменту з управління персоналом ПАТ «АЗОТ».

Цього разу підприємство відвідала група студентів 4-го курсу спеціалізації «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості». Екскурсію провів заступник начальника цеху А-5 Дмитро Чемерицький. Він розповів молоді про технологію виробництва аміаку та особливості деякого устаткування цеху. Зокрема, студенти довідалися про принципи роботи печі первинного риформінгу, шахтного конвертора, динамічного обладнання, факельних установок, пристроїв ізотермічного зберігання аміаку тощо.

Ділячись емоціями від побаченого, студент Олександр Харінов зазначив, що найбільше його вразили територія і устаткування підприємства. Також, за його словами, для студентів це прекрасна нагода більше дізнатися про хімічне виробництво безпосередньо від професіоналів своєї справи.

Як підкреслив викладач ЧПТ Ігор Золотарьов, який супроводжував групу, співпраця «Азоту» і технікуму дає молоді реальну можливість здобути перший професійний досвід на потужному виробництві.

Фото http://www.siogodennya.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *