Балаклеївська громада першою забезпечує для своїх жителів соціальне житло

Коштом місцевого бюджету, громада купує будинок, аби мати змогу забезпечувати соціальним житлом жителів громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.

– Цей будинок було вирішено придбати, коли виникла необхідність забезпечити житлом дівчинку-сироту, що повернулася до нашої громади після виховання у прийомній родині, – розповів голова Балаклеївської  громади Ростислав Ситнік. – Наразі ми вирішуємо питання юридичної допомоги дівчині з проблемою успадкування будинку, що залишився їй у спадок. А садиба, у якій вона наразі тимчасово мешкатиме, і надалі буде використовуватися у якості соціального житла для мешканців громади.

– Всі наші соціальні служби, спільно з місцевим депутатом,  долучилися до наведення  ладу у цьому соціальному житлі – провели ремонт, зібрали меблі, посуд, постіль, найнеобхідніші для будинку речі, – розповіла начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради Світлана Горобець. – Наша громада стала першою, яка забезпечує на своїй території соціальне житло для потреб своїх мешканців. Попри те, що нашу службу створено у квітні цього року, ми уже встигли налагодити роботу з підтримки дітей та родин. І під час карантину організувати надання допомоги 34 родинам із дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах – засобами захисту, одягом та продуктами харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *