Балаклеївська громада відремонтувала дороги і вже встигла зробити навіть пляжі до літа

За словами голови Балаклеївської громади Ростислава Ситніка, із початку весни у громаді вже встигли зробити чимало робіт з благоустрою для її мешканців.

Зокрема, майже на всіх вулицях прогрейдеровані та підсипані щебнем ділянки, які потребували ремонту. Завезено пісок на береги ставків – щоб мешканці громади могли влітку з дітьми відпочивати на пляжах під новенькими навісами.  Провели і ремонт земляної греблі між двома ставками у селі Балаклея – для запобігання її руйнуванню.

Як розповів голова громади, ще торік в ОТГ встигли покласти асфальт на чотирьох вулицях, які раніше не знали асфальту, та провести ямковий ремонт на асфальтованих вулицях. А сьогодні мешканці громади радіють ремонту дороги державного значення, яка проходить через село – а це повна заміна асфальтного покриття, грейдерування та вирівнювання обочин, очистка водовідвідних канав.

До кінця року у Балаклеївській ОТГ буде зроблено також найважливішу частину однієї з основних доріг громади – вулиці імені Андрія Буця, що підходитиме до майбутнього центру безпеки громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *