Бельгійські підприємці інвестуватимуть у Черкащину

Налагодити співпрацю та обговорити можливі проекти з подальшим залученням інвестицій має на меті економічна місія бельгійських підприємців до Черкас. Вона відбудеться в обласному центрі 19 вересня.

Про це інформує Черкаська ОДА,

Про мету відвідин Черкащини бельгійськими підприємцями сьогодні розповіла керівник Торгових Представництв Посольства Королівства Бельгія пані Тетяна Коротіч. Вона зауважує, бельгійський бізнес зацікавлений у тому, аби інвестувати в черкаське виробництво. Оскільки тут для ведення бізнесу створюють усі умови.

3“Аграрне господарство, текстильне виробництво, логістика та інші галузі цікавлять бельгійських інвесторів і вони готові до співпраці, – говорить Тетяна Коротіч. – Ми ж залучатимемо прозорих партнерів для ведення бізнесу з обох сторін, адже до цього звикли і європейські партнери. Тож 19 вересня у Черкасах ми плануємо більш детально обговорити можливу співпрацю”.

Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань відмітив, що поступово інтерес зарубіжних інвесторів до Черкащини зростає.

4“Зараз спрямовуємо чимало зусиль на те, щоб залучати в область закордонних партнерів, – зазначає Ярослав Березань. – Наприкінці вересня на Черкащині відбудеться інвестиційний форум. На ньому презентуємо подальшу концепцію розвитку області та уже готові проекти, аби представники бізнесу мали змогу їх відразу обговорити. Запрошуємо і бельгійських колег долучитися. Також активно працюємо над створенням індустріального парку в Золотоноші”.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *