Березняківська громада отримала інвестиційний паспорт

За сприяння Програми “U-LEAD з Європою” Березняківська ОТГ на Смілянщині взяла участь у проєкті «Підтримка ОТГ у залученні бізнесу». У числі 7 громад Черкащини та 20 громад України, вона отримала повний супровід від консалтингової компанії Civitta та аналітичного центру Центр “Ейдос” – і отримала інвестиційний паспорт ОТГ та паспорти інвестиційних об’єктів громади.
Ознайомитися із цими важливими документами, що можуть забезпечити їй успішне майбутнє, можна на сайті громади: http://berezotg.org.ua/informaciya-dlya-investoriv/?fbclid=IwAR0cfxlRtU2EmVINVFp1yZa6vrf4OT0vDR94hXm5MPW-UfcacJoCnDH3hFk
– Інвестиційний паспорт громади є дієвим інструментом залучення інвестицій, адже він містить конкретизовану вичерпну інформацію про переваги певноі територіі. доступність повноі інформаціі, викладення прозорих і чітких умов співпраці є необхідною умовою успішноі реалізаціі інвестиційних проектів у громадах, – констатує радник Черкаського регіонального офісу Програми  “U-LEAD з Європою” з питань децентралізації та місцевого самоврядування Юлія Поліщук.

***
Для довідки: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»   створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це – Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *