Бійці-добровольці отримали відзнаки “Холодний Яр”

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко 14 березня, у День добровольця, відвідав Навчальний центр Української Добровольчої Армії, що на Дніпропетровщині. Про це він написав у Facebook.

“Завжди радий спілкуванню з бійцями, які добровольцями вирушили воювати проти оскаженілих ворогів України і демонструють буквально чудеса витримки і стійкості в боях, – написав він. – Був просто вражений тим, наскільки переплелася історія української Визвольної боротьби в місцині, яку запорозькі козаки-першопоселенці назвали Дібрівкою – легенди розповідають, що десь у Дібрівському дубовому лісі на березі річки Вовчої ще й Нестора Махна скарби заховані. Як на мене, то справжній скарб тут – хлопці з усіх куточків держави, які знову взяли до рук зброю, щоб захищати Україну. Знаково ще й те, що командує Центром друг Максим “Покутяка”, нащадок роду, де всі чоловіки воювали в ОУН-УПА Закерзоння під проводом Ярослава “Стяга”. Історія повторюється”.

blank

Відзнаки Черкаської ОДА “Холодний Яр” Юрій Ткаченко привіз для 5-ти бійців. Двоє з них були на завданні, перед строєм нагородили трьох: друзів “Одісея”, “Дракулу” і “Сенсея”. При цьому “Одісей” виявився земляком, родом із Тальнівщини.

blank

“Наша співпраця з Українською Добровольчою Армією триває досить давно – і відзнаками це аж ніяк не обмежується. Тож принагідна вдячність усім черкащанам, хто причетний до волонтерських “гумконвоїв” добровольцям – повірте, саме вони за найменшої спроби сунутися далі на українську землю максимально ефективно передадуть “привіт” ворогу і від Центральної України”, – зазначив очільник Черкаської ОДА.

blank

blank

Фото Юрія Ткаченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *