Більше 150 га лісу цього року посадять на Чигиринщині

Цьогоріч у Чигиринському лісгоспі заплановано посадити 155 га лісів. З них навесні – 144 га., а решту – восени. Про це повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, пише “Вікка“.

– На цих 11 га ми наприкінці весни чи на початку літа плануємо провести обробку гербіцидами. Бо там багато злакових трав’янистих рослин, через це сіянці погано приживаються, за ними важко доглядати, а головне, що трава – це кормова база для личинки хруща – злісного шкідника соснових насаджень. Тому ми особливо зарослі ділянки обробляємо від бур’янів, – пояснив головний лісничий ДП “Чигиринське лісове господарство” Сергій Перов.

Підприємство повністю забезпечує себе посадковим матеріалом – сіянцями сосни, дуба і жолудями. Розсадники на цьогорічну посівну кампанію були закладені ще минулої весни, а то й раніше. Суцільні дубові насадження чигиринці створюють жолудями. Для цього їх зберігають у спеціальних умовах, щоб вони не втратили здатності до проростання. А до складу соснових насаджень вводять сіянці дуба червоного, щоб запобігти розвитку хвороб у мононасадженнях та з протипожежною метою.

Фото vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *