Більше 27 тисяч черкащан отримали роботу через службу зайнятості

Із початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 79,7 тис. осіб. Водночас роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 28,3 тис. вакансій. Про це повідомляють у відділі статистики та прогнозування  обласного центру зайнятості.

Повідомляє Черкаська ОДА,

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 27,4 тис. осіб, зокрема 17,7 тис. безробітних, серед яких кожен п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості залучені 13,2 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Директор Центру Григорій Дендемарченко зазначає, що з метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 370 безробітних.

“Окрім цього, завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 145 осіб відкрили власну справу, – зауважив керівник установи. – Серед основних напрямків підприємницької діяльності: сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство”.

Для допомоги у здобутті та вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року майже 6,8 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *