Бізнесменів закликають допомогти освітньому процесу

У межах дії Українського Пакту заради молоді – 2020 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України закликає до сприяння створенню партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором, забезпеченню місць для стажування молоді та в подальшому робочих місць для молодих фахівців, пише прес-служба Черкаської ОДА.

Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів.

За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу закордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування.

Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету і Український Пакт заради Молоді.

До 2020 року планують сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором та забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді.

Фото centrprava.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *