Близько 90 нових ліхтарів тепер освітлюють шполянські вулиці

За останній тиждень у Шполі провели капітальний ремонт вуличного освітлення на 12 вулицях і 2 провулках. Встановили близько 90 нових ліхтарів. Але робота продовжуватиметься. До кінця квітня освітять ще 15 вулиць та 3 провулки.

Про це повідомляють у прес-служба Шполянської міськради.

Нині бригада електромонтажників Сергія Висотенка вже встигла встановити ліхтарі на вулиці Привокзальній, Миколи Амосова, Васильківській, Колективній, Калигірській, Акопяна, Іцика Фефера, Гоголя, Зоряній, Прозорій, Ярослава Мудрого, на провулках: Колективному та Калигірському, а також частково освітили вулицю Калигірську. Сьогодні ж електромонтажники закінчили капітальний ремонт освітлення на Мар’янівській.

Жителі цієї вулиці схвально відгукуються про проведені роботи. Оскільки переконані: вуличне освітлення – важлива складова благоустрою міста, зручності та безпекишполян у вечірній і нічний час.

–         Дуже добре, що встановлюють вуличне освітлення і на Мар’янівській. Я раніше працювала на швейній фабриці. І коли пізно ввечері поверталась із роботи, мене навіть на цій вулиці побили. В темноті важко розгледіти, хто нападає, − повідомила Надія Титаренко, що проживає на Мар’янівській.

До кінця квітня у Шполі також освітять вулицю Козацьку, Івана Гончара, Пирогова, Івана Богуна, Щедріна, Виноградну, Корнійчука, Краєвидну, Лисенка, Коцюбинського, В. Котика, Кутузова, Пилипа Орлика, Космонавтів, Чкалова, провулки: Шевченка, Олександра Кондратюка та Щедріна.

Загалом на капітальний ремонт вуличного освітлення цього року із міського бюджету виділили 400 000 гривень.

Фото komun.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *