Близько 300 черкасців вже звернулись до ЦНАПу, аби оформити паспорти

Впродовж  місяця до Центру надання адміністративних послуг (що по вул. Благовісна, 170) звернулись близько трьохсот черкасців аби отримати паспорт громадянина  Україна (ІD-картку) та паспорт для виїзду за кордон – відколи ці послуги почали надавати у ЦНАПі.

Одним із перших   паспорт громадянина України оновленого формату, замість  старого,  сьогодні  видали і заступнику міського голови Ігорю Коломойцю.

Каже, що задоволений оперативністю, із застосуванням сучасних технологій, фаховістю  працівників ЦНАПу під час прийому документів. Оскільки віднині відвідувач може в одному місці, в одного адміністратора  оформити заяву та всі належні документи, зробити фото та подати для видачі паспорту в установлений законом термін.
Ігор Коломоєць розповів, що колишній паспорт громадянина  України ( у вигляді книжечки) вже був досить зношений. Тому вирішив замінити на ІD-картку, яка до того ж досить компактна та більш зручна.

Начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко розповів, що   послугу з видачі паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон вперше  запровадили у ЦНАПі з 26 квітня цього року, облаштувавши додатково чотири робочі місця.

– Таку пропозицію запропонував міський голова Анатолій Бондаренко з метою  максимального сприяння громадянам в отриманні зазначених документів, які жодним чином не відрізняються від тих, що надає міграційна служба. До того ж така діяльність позитивним чином відображатиметься і на прибутках до міського бюджету. Так, за перші тижні роботи з оформлення паспортів ми вже заробили близько 40 тисяч гривень , – повідомив Руслан Миколайович.

Нині адміністратори ЦНАПу приймають громадян, які бажають оформити паспорти, з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00 (без обіду).

Аби створити додаткові зручності для громадян, у найближчій перспективі планується надавати цю послугу з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Вартість оформлення паспорта громадянина України (у формі картки) становить:
– безкоштовно – для осіб, що досягли 14-річного віку та отримують його вперше,
– 279 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 366 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.
Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм:
– 557,32 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 810,32 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *