Близько 14 тис. переселенцвзнайшли свій дім на Черкащині

На території області знайшли прихисток 14 391 громадянин, які проживали раніше на території Східної України та АР Крим, інформує “Нова Доба“.

“Місцевими органами виконавчої влади постійно надається допомога переселенцям, – відзначила директор обласного контактного центру, радник Міністрства соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області Лариса Ходаковська. – Приміром, протягом двох років органами виконавчої влади з місцевих бюджетів переселенцям видано 568 945 грн одноразової матеріальної допомоги. Також Товариство Червоного Хреста надало 677 240 грн. Це і продукти харчування, й одяг, і взуття, і засоби гігієни”.

“Нині вимушені переселенці в області забезпечені необхідними послугами, зокрема й місцем проживання, отримують консультаційні послуги та інформаційну підтримку, – зауважив у ході засідання перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – При цьому маємо постійно тримати на контролі ці питання, аби своєчасно реагувати на проблемні, у разі їх виникнення”.

Нині в регіоні залишилось одне місце компактного розміщення, в якому з 60 переселенців, розселених у сільській місцевості, залишилось 16 осіб. Наразі в реєстрі житла для тимчасового проживання переселених осіб зареєстровано 17 об’єктів, де є змога розмістити 53 особи.

Фото http://novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *