Близько півсотні лікарів обговорювали “Сталість ВІЛ-послуг” в Каневі

У Каневі – вперше в області — з’явиться можливість інтегрованої медичної допомоги людям із соціально небезпечними хворобами, інформує “Про головне“.

Півсотні лікарів Канева та району обговорювали впровадження проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Його, за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», у Каневі та Канівському районі реалізовує Черкаська благодійна організація людей, що живуть з ВІЛ «Від серця до серця» у партнерстві з іншими громадськими організаціями та Черкаським обласним СНІД-центром.

– Успішна реалізація цього проекту у Каневі дозволить створити найбільш прогресивний – у області – рівень допомоги соціально вразливим верствам населення. Сьогодні в області діють 20 кабінетів антиретровірусної терапії для допомоги ВІЛ-інфікованим, ще 3 їх плануємо відкрити до кінця року. У шести закладах області створено можливість замісної підтримувальної терапії для наркозалежних. Унікальність же канівського досвіду – передовсім, у появі можливості інтегрованої допомоги – територіального поєднання кабінетів АРТ, ЗПТ та допомоги хворим на туберкульоз, – зазначила заступник головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Ірина Білоус.

Фото www.ifnmu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *