Боксери з Черкащини гідно представили свою область на Чемпіонаті України

Нещодавно у м. Ужгород пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н. У головних змаганнях року взяли участь 287 боксерів з усіх областей нашої держави, виборюючи призові місця у 20-ти вагових категоріях, інформує “Черкаський спорт“.

Черкащину представляли 14 боксерів з Черкас, Монастирища, Жашкова та Умані. Найчисленнішою в складі збірної Черкаської області була уманська команда, яка налічувала 8 боксерів.

За підсумками семиденних змагань Черкаська область посіла почесне п’яте місце серед 24. В особистому заліку переможцем змагань прогнозовано став Максим Дзюбейло, почергово вигравши чотири бої у боксерів з Донеччини, Хмельниччини, Черкас та Харкова. Друге місце посів Валентин Івасюк, який також провів чотири бої, та у фінальному бою розділенним рішнням суддів програв боксеру з Києва, перед цим почергово вигравши у боксерів з Полтави, Миколаївщини та Херсону. Треті місця у Ростислава Шиманського, який виграв два бої у Чернівецького та Житомирського боксерів відповідно та у півфіналі поступився в рівному бою майбутньому переможцю цих змагань з Одеси. Також третє місце у Артура Маргаряна. Він два своїх бої виграв у місцевого боксера та боксера з Хмельницького. Програв розділеним рішенням суддів бійцю з Чернігова. Також третє місце у Олексія Возного. Олексій Башинський та Євген Євсеєв посіли п’яті місця.

Максим Дзюбейло та Валентин Івасюк після цих змагань мають реальні шанси виступити в липні цього року в Хорватії на чемпіонаті Європи. На Валентина чекає ще відбірковий турнір в Умані, на якому повинен довести, що саме він повинен їхати на чемпіонат Європи.

Готували команду до участі в даних змаганнях тренери Петриченко В.Б. та Кабанов В.М.

Фото Черкаський спорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *