Боксери з Черкащини перемогли в турнірі

ІІ Відкритий турнір з боксу «Відкритий ринг» серед юнаків віком від 17 до 18, 15-16 та 10 років відбувся у м. Жашкові на початку травня. Повідомляє “Шполяночка”.

Організацією та проведенням змагань  займався сектор у справах молоді та спорту Жашківської РДА, ДНЗ «ЖАТПЛ» та ЖРМГО СК «АЛЬЯНС» під патронатом Народного депутата України Нечипоренка В.М.

У змаганнях брали учать команди з трьох областей України: Черкаської, Київської, Кіровоградської та м. Київ. Всі учасники показали гарний результат технічної, тактичної, та фізичної підготовки.

Зокрема, чудові результати показали вихованці Матусівської  ДЮСШ у складі 12 осіб.

Перемогу отримали і стали чемпіонами сім спорстменів: Євген Васільченко, Олександр Кошовий, Руслан Пахолко, Святослав Шевченко, Артем Крижній, Максим Крижній, Дмитро Шорубалко. Срібними призерами стали Віктор Пастушенко, Євген Коровін, Павло Горбач та бронзу виборов Ростислав Муравйов, – розповідає  директор Матусівської ДЮСШ Надія СТЕЦЕНКО. – Команду підготував тренер-викладач Віктор Назаренко. Ми дуже вдячні за благодійну  підтримку приватним підприємцям Володимиру Волошенюку, Анатолію Носуличу та Ігорю Кукурузі.

Фото http://sport-kolos.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *