Боротьбу з ямами продовжують на Черкащині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення, інформує прес-служба САД.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, 13 квітня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 2,7 тисяч кв. м автодоріг загального користування державного та місцевого значення.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів-Канів, Т-02-02 Могилів-Подільський-Ямпіль-Бершадь-Умань, Т-24-01 Городище-Шпола-Новокраїнка-Бобринець-Устинівка, Т-24-02 Суботів-Медведівка-Кам’янка, Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни, Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка, Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша, Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Оржиці-Лубни та на п’яти дорогах місцевого значення у Тальнівському, Черкаському, Катеринопільському та Золотоніському районах.

Окрім того, було влаштовано 662 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорозі Т-24-17 /Н-08/-Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину чотирьох місцевих асфальтобетонних заводів. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за умови сприятливих погодних умов.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *