Будівництво сміттєвого полігону в Черкасах розпочнуть уже цього року

Наразі на Черкащині гостро стоять проблеми із проектуванням нових полігонів та впорядкуванням старих сміттєзвалищ. Завдання по впорядкуванню стихійних сміттєзвалищ було поставлено ще у 2014 році. Проте не всі райони відповідально підійшли до вирішення цього питання.

Про це інформує “Про Все”.

“Ви знаєте, що в ЗМІ вже з’явилася інформація про сміття, яке завозиться на територію області зі Львова. Зараз цим займаються правоохоронні органи. Ми цим занепокоєні і цю інформацію надали на державний рівень”, — зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Також очільник області наголосив, що наразі жодне сміттєзвалище Черкащини не відповідає екологічним нормам, том при проектуванні нових полігонів необхідно обов’язково враховувати цей фактор.

Зокрема, вже розроблена проектно-кошторисна документація і уже в цьому році розпочнеться будівництво у Черкасах сміттєвого полігону. На його будівництво місто планує витратити частково власні кошти у сумі 20 млн грн, які заплановані у міському бюджеті, а також є вже відповідне звернення до Фонду регіонального розвитку з проханням про співфінансування.

“Також це буде, мабуть, і екологічний фонд держави, вже працюємо в цьому напрямку. Але роботи розпочнуться у 2017 році, тому що у нас перевантажений полігон твердих побутових відходів”, — відзначив перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко.

Пропозиції до Міністерства екології необхідно готувати вже зараз, наголосив Юрій Ткаченко, що обласна влада також могла лобіювати це питання.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *