«Булер’ян» – канадська піч на дровах

Якщо Ви шукаєте альтернативний варіант швидкого, безпечного і ефективного опалення приміщення, то Вам ідеально підійдуть канадські печі на дровах «Булер’ян». Такі печі є довговічними теплообмінниками різної продуктивності (5,7 до 15 кВт). Їх використовують в будь-яких за розміром кімнатах: від майстерень до лазень, тому що «Булер’ян» не накопичує тепло біля печі. Вони вдало підійдуть для житлових приміщень, теплиць, магазинів, заміських будиночків і саун.

Канадська дров’яна піч «Булер’ян» побудована за принципом допалювання газів або тривалого горіння. Дрова топки переходять в горючий газ, який запалюється на спеціальних прожекторах. Потім з підлоги через нижні трубки надходить холодне повітря. Воно проходить через труби, притиснуті до топки печі, нагрівається і через верхні трубки рівномірно розподіляється по помещенію. Через 10-15 хвилин після розтоплення піч доходить до температури в 100-120°С. Режим газогенерації горіння палива і його згоряння піднімають показники ККД і тепловіддачі до 80%. Витрата палива відбувається економічно і повільно так, як паливо не горить, а тліє.

Для обігріву приміщення в добу потрібно 2-3 закладки палива. Для розпалювання використовують торфобрикет, деревні відходи, дерево або відходи від картонажних виробів (категорично неможна використовувати кам’яне вугілля). Дрова повинні бути на 10 см коротше внутрішньої довжини печі і в діаметрі не більше 15 см. Паливо обов’язково кладуть на м’яку підстилку – в золу. Контролювати процес виділення тепла і встановлювати необхідну температуру дозволяють регулятор потужності на дверцятах топки і регулятор-газифікатор на димовому патрубку При правильній експлуатації термін роботи печі довговічний ..

Незважаючи на клімат нашої країни, велику популярність набирає серед покупців піч «Булер’ян». В Україні в основному розробкою печей займається Київська область та Маколаїв. За цінами представленними в інтернет-магазині «Бойлер-Центр», печі «Булерьян» від українського виробника для покупців буде коштувати від 2500 до 15000 гривень. Серед відомих марок: Budmash, Bullerterm, Buran, Carbon, Novaslav, Ogonek, Rud, Versialux, Vesuvi, Vit, Widzew.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *