Бужанська ОТГ активно розвиває спорт – і не тільки

На території громади відкрито Центр фізичного здоров’я населення, що розвиває активні види спорту – футбол, волейбол, баскетбол, і планує відродити гандбол.

 За словами керівника Центру Сергія Корнієнка, у спорті громада  вбачає можливості для культивації здорового способу життя та формування правильних пріоритетів у молоді громади.  Уже сьогодні кожне свято тут не обходиться без спортивних змагань, у громаді відновлюють спортивні майданчики та футбольні поля.

Бужанська ОТГ, що об’єднала 6 сіл Лисянщини, почала діяти наприкінці минулого року – але встигла уже багато зробити для своїх мешканців.  Як розповіла голова  Бужанської  ОТГ Валентина Стадник,   на території громади відкрито автобусний маршрут, розпочато регулярний вивіз побутових відходів, проводиться капітальний ремонт у Камʼянобрідській філії Бужанського НВК міжшкільному навчально-виробничому комбінаті в Бужанці (аби розмістити там центри, створені у громаді). Бо за кожним із найважливіших напрямків діяльності громади створено профільний центр, що оптимізує її роботу. Відкрито власне комунальне підприємство «Добробут», що сьогодні впорядковує вулиці, ремонтує кладки, загалом – робить максимально зручним повсякденне життя мешканців громади.

– Створений Бужанською громадою Центр фізичного здоров’я населення – це можливість  не лише корисного для здоров’я людей громади, дозвілля, а в першу чергу – частина системи громадського здоров’я. 30 листопада 2016 року  Уряд ухвалив Концепцію розвитку системи громадського здоров’я в Україні. Сьогодні ми можемо на прикладі наших громад бачити результати впровадження цієї концепції, яка передбачає зміцнення здоров’я населення, попередження захворювань, збільшення тривалості активного та працездатного віку та заохочення до здорового способу життя шляхом об’єднаних зусиль усього суспільства, – констатує  радниця з питань муніципальних послуг Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Анна Сарана. – Тож це саме той вірний шлях, який дозволяє попередити розвиток захворювань просто створюючи умови для здорового способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *