Частка одягу вітчизняного виробництва в покупках такого товару черкащан складає лише 7 %

Про це інформує прес-служба Головного управління статистики.

У січні–вересні 2018 року в Черкаській області роздрібну торгівлю одягом здійснювали 33 підприємства–юридичні особи.

Через роздрібну торгову мережу підприємств за 9 місяців 2018р. реалізовано одягу на 185,8 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року відбулось збільшення їх продажу в порівнянних цінах на 12,9%.
Одяг займав незначну частку в обсязі продажу непродовольчих товарів у торговій мережі. На його долю припадало 2,1% (проти 2,0% у січні–вересні 2017р.).

Попит населення області на даний вид товару, в основному, задовольнявся за рахунок імпортного виробника. Частка реалізації одягу виробництва України у роздрібній торговій мережі у січні–вересні 2018р. становила лише 7,0%, що на 1,2% менше січня–вересня попереднього року.

Левову долю в структурі загального продажу одягу по області займали одяг та білизна з тканин – 72,2%, трикотаж верхній та білизняний – 19,8%, вироби панчішно–шкарпеткові – 7,4%, головні убори (крім хутрових і трикотажних) – 0,5% і одяг зі шкіри, хутра та інші вироби з них – менше 0,1%.

За звітний період продаж одягу на одну особу населення у торговій мережі становив 152 грн. (проти 130 грн. за 9 місяців минулого року).

Фото tt.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *