ЧДТУ розвиває співпрацю з освітніми закладами Чигиринщини

День ЧДТУ пройшов у Чигиринській школі №3. Представники Черкаського державного технологічного університету вкотре відвідали Чигирин. Цього разу, на запрошення директорки Юлії Федченко, провідний технологічний виш регіону влаштував День ЧДТУ в Чигиринському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I – III ступенів №3».

Науковий пікнік ЧДТУ та креативні Уроки ЧДТУ зацікавили не лише школярів, а й вчителів та батьків учнів. Під час наукового пікніка ЧДТУ учні охоче знайомилися зі спеціальностями Черкаського державного технологічного університету, спілкувалися з ректором ЧДТУ Олегом Григором, деканами, завідувачами кафедр, професорами і доцентами, викладачами та студентами, брали участь у захопливих квестах, вікторинах та майстер-класах, уважно розглядали сучасне обладнання, винаходи та розробки науковців, пробували свої сили в цікавих дослідах, відвідували особливі уроки ЧДТУ. Представники Черкаського державного технологічного університету яскравим прикладом продемонстрували, що в черкаському виші можна отримати перспективну освіту, стати висококваліфікованими фахівцями конкурентоспроможними на ринку праці, розвиватися самим та розвивати свою державу. Черкаський державний технологічний університет продовжує закликати молодь вчитись, працювати, жити на Черкащині.

День ЧДТУ в гетьманській столиці завершився підписанням Договору про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом та Чигиринським навчально-виховним комплексом «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I – III ступенів №3» задля спільної максимальної реалізації та розвитку творчого і науково-дослідницького потенціалу  молоді, а також розвитку економічного та культурологічного потенціалу учнівської молоді міста Чигирин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *