ЧДТУ відтепер має ректора

Олег Григор переміг на виборах ректора ЧДТУ. За нього проголосувало 338 виборців із 564, що прийшли на вибори. Не використаних бюлетенів — 30 штук.

Про це інформує “Вичерпно“.

У другому турі він змагався із Максимом Мусієнком, за якого віддали 204 голоси. Жодного кандидата не підтримали 22 виборці.

Довідка

Народився 18 січня 1967 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1984 році закінчив Княжицьку середню школу Звенигородського району Черкаської області.

У 1990 році закінчив механіко-технологічний факультет філіалу Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Присвоєна кваліфікація «інженер-механік».

Трудова діяльність:

Із 1990 до 1993 року працював технологом складського цеху Черкаського приладного заводу, де набув перший практичний досвід.
Із 1993 до 1996 року навчався в аспірантурі Черкаського інженерно-технологічного інституту за спеціальністю 08.06.01 «Економіка підприємництва і форми господарювання». Науковим керівником був досвідчений науковець, справжній патріот – професор Губар Станіслав Іванович.
Із 1996 року працював старшим викладачем кафедри економіки та управління Черкаського інженерно-технологічного інституту, науковим співробітником.
Поєднував викладацьку та наукову роботу. Викладав дисципліни: «Маркетинг», «Основи бізнесу», «Маркетинг послуг», «Управління збутом», «Рекламна діяльність», «Міжнародний маркетинг», «Міжнародна економіка», «Зовнішня економічна діяльність».
В 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління зі спеціальності «Теорія та історія державного управління».
Із 2004 року – доцент кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету.
В 2006 — 2014 роках очолював навчальний відділ Черкаського державного технологічного університету.
В 2014 – 2015 роках був начальником навчально-організаційного відділу Східноєвропейського університету економіки та менеджменту.
З 2014 року член конкурсної комісії Черкаської обласної державної адміністрації.
З 2015 року – по теперішній час перший проректор Черкаського державного технологічного університету.
З червня 2016 року згідно Наказу Міністерства освіти і науки України виконує обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету.
Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *