Черкаська ТЕЦ розпочала масштабне оновлення тепломережі

Ремонт в одному районі, покращення щонайменше для трьох. У Черкасах тепловики активно готуються до нового опалювального сезону, інформує “Про все” з посиланням на “Вікка“.

Нині в розпалі масштабна заміна старого трубопровода на новий, сучасний. Реконструкція теплової артерії триває у мікрорайоні “Дніпровський” впродовж вулиці Симиренківській. Усе коштами інвестаційної складової тарифу, кажуть працівники відокремленого підрозділу місцевої ТЕЦ. Залізні артерії забезпечують навколишні будинки теплом ось уже 45 років. І за цей час труби неабияк зносилися.

– Вона побудована в 1974 році. Друга проблема в тому, що тут близько ґрунтові води. І також воно вплинуло на якість цієї мережі, – каже голова правління ПРАТ “Черкаське хімволокно” Віктор Олексенко.

Старі труби замінять на енергоефективні, попередньо ізольовані, із захисним покриттям.

– Ми зводимо до мінімуму, наскільки це можливо, втрати тепла. Ця труба довше служить за рахунок того, що зовнішні фактори не впливають, – розповідає заступник начальника районних теплових мереж Сергій Сидоренко.

Це далеко не всі переваги такої онови. Попередньо ізольовані труби, кажуть фахівці, значно стійкіші від зовнішніх пошкоджень.

Детальніше – у сюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *