Черкаські гімнасти завоювали «золото» Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Протягом 7 днів найсильніші юні атлети віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту на XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який до 27 липня триває у Баку (Республіка Азербайджан). Збірна команда України з гімнастики, до складу якої входять черкаські спортсмени, принесла Україні перше командне «золото».

Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Володимир Костюк стали чемпіонами фестивалю. Тренує черкаських гімнастів Ірина Надюк.

«У командній першості ми налаштовувалися на результат, але не все сьогодні в нас вийшло. Є над чим працювати, але, безумовно, ми раді золотим медалям. Попереду в нас змагання з багатоборства та індивідуальні снаряди. Буде ще тренувальний день, щоб допрацювати, виправити сьогоднішні помилки, щоб гідно боротися у наступних програмах Олімпійського фестивалю», – відзначає черкащанин Назар Чепурний.
Зазначимо, в активі Назара Чепурного вже є «золото» в змаганнях команд на Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі.

Президент НОК України Сергій Бубка привітав юнаків, їхніх наставників, батьків та українську Федерацію гімнастики із блискучим тріумфом і побажав не зупинятися на досягнутому, примножуючи свій золотий почин.

За інформацією відділення НОК України у Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *