Черкаські волонтери доправили нашим захисникам на Сході вантаж

Позапланову і досить термінову поїздку із гуманітарними вантажами цими днями здійснили черкаські волонтери з “Легіону свободи” разом із Павлом Собком, про що він із словами вдячності небайдужим та світлинами з подорожй написав у власному ФБ.   

Інформує “ Дзвін“.

Зазвичай поїздки на Схід сплановані: шукаємо, збираємо допомогу і вже потім плануємо дату поїздки до хлопців. Але цього разу склалося інакше. Нашого земляка закинули на нові позиції і їм дуже треба були будівельні матеріали для оснащення та побудови оборонних укріплень.
Ми не могли залишитися осторонь. Тому 10 вересня разом із побратимом, Ярослав Нищик, який надав свій автомобіль та профінансував поїздку (лопати, держаки, 100 м плівки, скоби та пальне) поїхали виручати хлопців, які нині на Сході захищають нашу державу. Дякую тобі друже за допомогу!
Ми з ним відвезли зібрану нами допомогу на околиці Донецька за добу подолали 1220 кілометрів. Провідали наших земляків: Дмитра Курянтика (с. Богодухівка) та Ігор Душка (с. Старий Коврай).
Дякую усім, хто долучився до цієї екстремальної поїздки. Спасибі Артур ГеоргіуАндрій ХижнякTanya Zhadanka за мішки. Дякуємо Сергей Самелюк за цвяхи. Надзвичайно вдячні за постійну допомогу Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Дніпровський” 2 маскувальні сітки, подушки, квашену капусту та пироги. Дякуємо за ковбасу Yury Trenkin та Смаковинка. Спасибі Ніні Красюк за пральну машину для наших хлопців. Дякуємо @bfdelikat та Juliia Ishchenko каву, чай, консерви, паштет та шоколад. Дякуємо за оперативність усім, хто долучився до поїздки!

Наступна поїздка волонтерами планується на 15 вересня. Нині хлопці потребують: мішки, скоби, цвяхи (100-120), консервацію, чай, каву та різноманітні продукти харчування та засоби особистої гігієни. Для плетіння сіток не вистачає тканини чи речей (зеленого, сірого, чорного, коричневого, білого (природних) кольорів).

Волонтери закликають принагідно усіх небайдужих долучатися до майбутніх поїздок. Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: (097) 970-70-77.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *