Черкаські волонтери відправили гостинці для військових на Схід

У середу, 7 серпня, черкаські волонтери відправили гостинці для військових на Схід, про це йдеться у сюжеті “UA: Черкаси“. 

За словами волонтера Олексія Святенка, жителі мікрорайону «Дніпровський» за участі благодійників підготували для бійців маскувальні сітки, солодкі суміші та квашену капусту.

84-річна волонтерка Лідія Шеремєтьєва сьогодні вона шаткує капусту для військових: «Цю капусту нам дали фермери для того, щоб наші жіночки поквасили її і відправили бійцям АТО».

Волонтер Микола Федоренко плете сітки і допомагає в організації роботи: «Я їздив оце до фермерів, допомагав завантажувати її і вивантажувати».

За словами волонтера Олексія Святенка всю капусту пенсіонерки перероблять на консервацію та напівфабрикати.

«Капуста – це наша страва, і варенички можна з капустою зробити, і так у вигляді салату урізноманітнити свій раціон, який там є на передовій. Особливо, якщо там сухі пайки, коли ти додаєш щось домашнє, ти наче повертаєшся думками додому», – зазначила вона.

Окрім капусти, за кошти благодійників волонтери купили мед та підготували українським військовим солодкі десерти, говорить голова комітету самоорганізації Любов Здоровенко.

«Зараз ми робимо отаку вітамінну суміш: горішки цілі і заливаємо свіжим медом. От зараз для хлопців – це як смаколик іде. З медом дуже корисно», – розповіла жінка.

Голова комітету мікрорайону «Дніпровський» Любов Здоровенко додає, що зараз мають потребу у тканині для плетіння маскувальних сіток: «Колір має значення: коричневий, осінні кульори, зелені, чорні, вже скоро на зиму ми будемо і білі брати, а зараз трав’яні, зелені, земляні, особливо колір хакі».

Олексій Святенко каже, гостинці сьогодні ж відправляють до різних територіальних військових підрозділів на Сході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *