Черкаські виші охопила благодійна акція «Подаруй мені зиму»

У її рамках студенти черкаських вишів зібрали вже понад тисячу гривень для допомоги безпритульним тваринам.   

– Наші студенти самі запропонували долучитись до збору коштів на харчування і пошук нового дому для вуличних тварин, – розповів  ректор Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького Олександр Черевко. – Тому ми одразу ж підтримали акцію «Подаруй мені зиму», кошти від якої були спрямовані у різні куточки Черкащини, де волонтери опікуються безпритульними тваринами.

– У ході цієї акції представники Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» проводять уроки доброти  – під час нього наші студенти ділилися досвідом допомоги безпритульним тваринам, тож ми пересвідчилися, що виховуємо наших дітей свідомими і відповідальними, –  поділився директор Черкаської філії Європейського університету Віктор Шпильовий.

– Ми навіть не очікували такої активності – під час уроку доброти наші студенти ділилися пропозиціями, як змінити законодавство нашої країни, як допомогти не залишатись на   вулиці тваринам, що узимку особливо потерпають від голоду і холоду, – зазначила директор Черкаського комерційного технікуму Людмила Крикуненко. –Мені дуже сподобалися слова нашої студентки про те, що лише людина наділена здатністю розрізняти добро  і саме здатність  його робити і вирізняє справжню людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *