Черкаським громадам допомагають ставати фінансово успішними

Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» консультує ОТГ регіону щодо ефективної бюджетно політики.
Серед останніх, відбулась онлайн-консультація Бузівської ОТГ щодо обговорення результатів оцінки бюджетної прозорості за 2019 рік. Проаналізували займане місце серед 106 ОТГ, що взяли участь в оцінці (Бузівська громада зайняла 61 місце). Це непоганий результат, враховуючи, що громада перший раз взяла участь в такому заході. Проаналізували показники, де громада набрала мало балів. Напрацювали план дій щодо підвищення бюджетної прозорості офіційного сайту громади.
«Громада стане більш прозорішою в прийнятті рішень, що стосується бюджету, отримавши інструменти залучення громадськості до прийняття рішень в частині бюджету та запровадження інноваційних практик. Це дозволить збільшити довіру жителів до дій влади щодо розподілу ресурсів громади, що в свою чергу призведе до збільшення надходжень в дохідну частину бюджету громади. Вірю що наступного разу, коли буде проводитися оцінка прозорості бюджетів Бузівська ОТГ займе достойне місце у рейтингу», – заявив радник Черкаського РО Програми «U-LEAD з Європою» Микола Гулько.
Він повідомив, що громади Черкащини уже найближчим часом чекають консультації щодо внесення змін до бюджету, до податкового та бюджетного кодексів.
***Довідково: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *