Черкаський професор виступить у Державному департаменті США від України

Директор Черкаського державного бізнес-коледжу, професор Олег Куклін виступить на Симпозіумі у Державному департаменті США у Вашингтоні, що відбудеться 24 травня.

Цього дня 30 кращих випускників американських освітніх програм 2014-2018 років із 10 країн світу – учасники Симпозіуму – поділяться досвідом успішного управління, міжнародної співпраці та представлять власне бачення розвитку вищої освіти в своїх країнах.

Державний департамент США провів попередній відбір експертів у кожній країні та надав переможцям гранти для тижневої участі в Симпозіумі.

– Мені приємно, що мій науковий доробок було визнано одним з кращих, а я отримав персональне запрошення виступитина Симпозіуміяк освітній експерт від України. Крім доповідей експертів із кожної країни, передбачено виступи керівників Бюро у справах освіти та культури та Офісу глобальних освітніх програм Державного департаменту США. Професійне спілкування такого рівня завжди корисне та відкриває нові горизонти співпраці Черкаського державного бізнес-коледжу з колегами із США, – зазначив Олег Куклін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *