Черкащаки мають змогу потрапити до жіночої команди з баскетболу

До Черкас повернеться жіночий баскетбол. МГО «Країна Баскетболія» з нового сезону розпочинає набір дівчат 2006-го року народження. Уже з листопада команда дівчат розпочне виступи у чемпіонаті України серед команд 2006 року народження. Команда матиме назву«Венето-Черкаси». 

Про це повідомляє “Рідна Черкащина”.

Тренуватиме молодий колектив фахівець Олена Фатнєва. Перші тренування дівчачої команди уже розпочалися у стінах Черкаського Політехнічного технікуму. 28-го вересня (17.30) в цьому ж залі розпочнеться відкрите тренування, на яке можуть прийти усі охочі дівчата 2006-2007 р.н. Під час тренування відбудеться відбір до баскетбольної команди.

Відзначимо, що жіночий баскетбол на базі «Черкаських Мавп» свого часу активно розвивався. Більше того, команда «Марель-Черкаси» виступала у чемпіонаті України. Востаннє в українській першості  цей колектив був представлений у сезоні 2008-2009. Цього разу у клубі роблять ставку на юнацький баскетбол та народження нових імен.

“Ми хотіли б запросити на перегляд дівчат, які бажають займатися баскетболом. Це прекрасний вид спорту і впевнена, що він зацікавить і батьків і дітей. Зрозуміло, що вагомих завдань у свій перший сезон ми ставити не будемо. Головне – це навчити дівчат грати у баскетбол, розуміти цю гру. Можливо, через кілька сезонів потрібно буде ставити і турнірні завдання”, – каже Фатнєва.

Фото kirovogradbasket.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *