Черкащан навчали «Залишати свій біль на папері!»

Втома, образи, невдоволення собою і людьми, що нас оточують – все це отруює наше життя і робить нас нещасливими, а також жорсткішими й більш байдужими до чужих проблем.

Про це інформує “Вчасно”.

Кожна людина намагається боротися із пригніченим станом, але найчастіше самотужки. Однак існують цікаві і недорогі техніки вирішення деяких психологічних проблем. «Залиш свій біль на папері!» – під таким гаслом пройшов арт-терапевтичний майстер-клас у читальному залі ЦМБ ім. Лесі Українки у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства».

Організатори акції – Черкаське обласне відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ, Черкаська благодійна організація людей, що живуть з ВІЛ/СНІД «Від серця до серця», Черкаська ЦМБ ім. Лесі Українки. У холодний зимовий день у затишному приміщенні бібліотеки зібрались жінки, які у своїх малюнках вчились фіксувати кращі миті свого життя, абстрагуючись від невирішених проблем, навчаючись творчістю витісняти зі своєї свідомості роками накопичений негатив. Допомагала їм у цьому психолог, арт-терапевт Олена Ложкова, пропонуючи за допомогою багатьох нескладних художніх технік створювати позитивні малюнки, позбавляючись тривоги, невдоволення, невпевненості у собі,.

“Навіть для тих жінок, які не стикалися із фізичним насиллям, подібні майстер-класи надзвичайно корисні, адже напружений графік нашого життя призводить до фізичного і емоційного виснаження. Творчість у будь-якому прояві дає можливість відчути себе цікавою, нестандартною особистістю, дарує повноту життя. Наш заклад і надалі сподівається на співпрацю Оленою Ложковою, адже подібні заходи важливі, ефективні і корисні для  користувачів”, – зазначає керівництво бібліотеки.

Фото http://v4asno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *