Черкащан навчають волонтерів

Тренінги відбуваються на базі благодійної організації “Від серця до серця”. Зо два десятки черкащан виявили бажання долучитися до соціальної роботи. Організатори обіцяють робоче місце та зарплату.

Студенти 2 курсу Черкаського комерційного технікуму Назар Венгер та Катерина Бугайова навчаються на соціального працівника. Піти до школи волонтера зголосилися серед перших. Кажуть, до нелегкої роботи готові, – йдеться у сюжеті каналу “Рось”.

Теоретичний матеріал студенти отримують протягом навчання, а от практичні навички вирішили здобути у школі волонтера – розповідає викладач соціальних дисциплін Черкаського комерційного технікуму Марія Відьменко. Сьогодні вона разом зі студентами також вчиться.

Організації “Від серця до серця” завжди потрібні волонтери, тож вирішили самостійно забезпечити себе кадрами, — розповідає організатор школи Марина Здоровець. Навчання складається із 12 лекцій, під час яких студенти школи вивчатимуть основи профілактичної роботи, громадського бюждету та головне – працюватимуть із уразливими групами населення.

Представники організації постійно патрулюють місця масового скупчення безпритульних, відвідують наркозалежних і тестують їх на наявність хвороб. Разом із фахівцями учні школи також долучаться до цієї роботи, щоб перевірити себе та з’ясувати рівень толерантності до уразливих категорій людей. Після закінчення навчання, перевірять рівень знань учнів за допомогою тесту: найуспішніші отримають роботу і стануть волонтерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *