Черкащан ознайомили з німецьким досвідом децентралізації

У межах німецько-українського проекту в Черкасах із 5 до 7 грудня перебуває прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія у відставці, експерт GIZ, професор Георг Мільбрадт. Метою візиту стала підтримка реформи децентралізації в Україні, зокрема Черкащині, а також ознайомлення черкащан із німецьким досвідом у питаннях децентралізації влади,

Про це повідомляє “УНН-Центр”.

Зокрема, Георг Мільбрадт під час прес-конференції розповів про свій візит до Білозірської ОТГ. Окрім того, професор зустрічався з представниками Черкаської обласної державної адміністрації, міської та обласної рад.

Колишній прем’єр-міністр Саксонії зауважив, що оскільки Україна перебуває на важливому етапі розвитку, і було ухвалене рішення про проведення реформи децентралізації в Україні, найважливішим пунктом в цій ситуації є добровільне об’єднання громад.

“Оскільки підготовка до процесу виконана, важливим є саме реалізація. Переконати громадян у необхідності об’єднання громад є також важливим пунктом, адже все має бути добровільно. Гарним прикладом є Білозірська об’єднана територіальна громада, в якій спостерігаються покращення”, − зауважив Георг Мільбрадт.

Також під час зустрічі професор Георг Мільбрадт поділився досвідом інших країн у питаннях децентралізації влади, зокрема Німеччини. Там, за його словами, децентралізація відбувалася схожим чином.

Фото http://region.unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *