Черкащан показали громадський проект-переможець

Сьогодні у залі засідань Черкаської міської ради відбулась презентація проекту міського бюджету на 2017 рік. Відзначимо, що обговорення головного фінансового документу, за яким наш обласний центр житиме наступного року, відбувалось в онлайн-режимі.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган детально окреслила присутнім у залі  – міському голові Анатолію Бондаренку, його заступникам, директорам департаментів та керівникам структурних підрозділів Черкаської міської ради  основні положення головного фінансового документу Черкас на наступний рік. А також, звертаючись до  директорів департаментів, які є розпорядниками бюджетних коштів, висловила необхідність переглянути розміри видатків  за міськими Програмами, які вони реалізують за напрямками своєї діяльності. Це дасть змогу зекономити та більш ефективно витрачати резерви міського бюджету.

На цьому наголосив на презентації і міський голова Анатолій Бондаренко, доручивши кожному департаменту провести відповідну роботу. Про її результати  кожен керівник департаменту буде публічно звітувати у залі засідань Черкаської міської ради вже наступного понеділка, 28 листопада.

Ознайомитись із проектом міського бюджету на 2017 рік можна ТУТ .

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *