Черкащан закликають проголосувати за проекти з облаштування парків у мікрорайоні “Лісовий”

Черкащан закликають проголосувати за проекти з облаштування парків у мікрорайоні “Лісовий”. Зробити це можна на сайті міської ради у рубриці “Громадський бюджет”. Цьогоріч містяни пропонують реалізувати 110 проектів. 15 із них пов’язані з парковими зонами. Серед них і три проекти на території паркових зон, які перебувають на балансі КП «Дирекція парків» й покликані подарувати жителям Черкас якісно нові парки.

За повідомленням прес-служби КП “Дирекція парків”.

Так, проект № 63 передбачає розчищення чагарників у парку “Спортивний” на площі понад 16 га (уздовж вул. Панченка між онкодиспансером і мікрорайоном «Лісовий»).

– Ідея створення такого парку народилася ще у 80-х роках, – розповідає голова КСН «Лісовий» Надія Медведенко. – 2014-го парк був створений і переданий на баланс «Дирекції парків». Цьогоріч подані документи на розроблення проектно-кошторисної документації також в рамках «Громадського бюджету», а оскільки фінансування на облаштування парку у комунального підприємства бракує, жителі вирішили скористатися можливостями «Громадського бюджету».

Проект № 20 по суті є продовженням попереднього. Стосується він уже парку Обласної лікарні (між лікарнею та залізничною дорогою). 20 га цієї території є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Проте, нині зелена зона занедбана. Автори проекту переконані, її облаштування: санітарне очищення, прибирання сухостійних, самосійних та аварійних дерев, дозволить використовувати парк для прогулянок та реабілітації пацієнтів кардіоцентру на навколишніх медичних закладів. Крім того, для всіх жителів він зможе стати унікальною місциною для спілкування з природою, усамітнення та релаксу.

– Сьогодні маємо фактично 36 га непрохідного й небезпечного лісу, – додає пані Надія. –А це могла б бути прекрасна пішохідна зона. І не лише для жителів мікрорайону «Лісовий». Реалізація цих проектів – це надбання для усієї громади міста та захист довкілля.
Автор обох проектів – секретар КСН «Лісовий» Наталія Квітка.

Крім того, депутат міськради Руслан Зоря зареєстрував ще один великий проект, який передбачає реконструкцію скверу «Студенський» у цьому ж мікрорайоні на площі 0,5 га за проектом № 27. До реконструкції включені: санітарна обрізка зелених насаджень, встановлення паркової скульптури, облаштування системи освітлення, будівництво тротуарів із підсвіткою, створення чотирьох тематичних зон, встановлення інформаційної дошки.

КП «Дирекція парків» усі три проекти підтримує й закликає черкасців віддати свій голос саме за них.

Проголосувати можна до14 листопада у мерії за адресою вул. Б.Вишневецького, 36, каб. 22 (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код) або за цим посиланням:http://rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=34&s1=435.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *