Черкащан запрошують долучитися до велоквесту

24 серпня у Черкасах відбудеться тригодинний велоквест на підтримку фестивалю короткометражок «КіноШот», що стартуватиме у місті уже наступного дня 25 серпня і триватиме до 27 серпня. Організовують велоподію спільнота «ЧеВелоК» та Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» за підтримки Управління молоді та спорту Черкаської міської ради. Любителям двоколісних пропонують проїхатися містом у тематичних футболках та взяти участь у творчій та захопливій грі.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю «КіноШот».

Охочим взяти участь у квесті, потрібно зареєструвати команду з трьох або чотирьох осіб (за посиланням https://goo.gl/forms/XVU7JB8IHvAbvwTq2). Участь у велоквесті безкоштовна, проте кількість команд обмежена, тому організатори радять не зволікати із реєстрацією.

– Вирішили організувати такі ігрові «покатушки», аби залучити до нашого фестивалю якомога більше молоді, адже «КіноШот» – це насамперед майданчик для спілкування молодих і талановитих фахівців у сфері кіно, – зазначила голова організаційного комітету «КіноШоту» Вікторія Лаврєнтьєва.

– У грі вам знадобиться почуття гумору, комунікативні навички, швидкість, бажання перемогти та креативність. А також ручка, блокнот і можливість робити фото/відео, – наголошує один зі співорганізаторів Микола Король. – На переможців квесту чекають відповідні призи від наших партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *