Черкащан запрошують на медіатренінг

Для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей 6-7 квітня у Черкасах проведуть дводенний тренінг «Протидія корупції. Роль ЗМІ у профілактиці корупційних проявів», повідомляють у прес-службі Інституту Аналітики та Адвокації.

Повідомляє “ГромЧе”.

Учасників ознайомлять з основними аспектами журналістської роботи з виявлення корупційних проявів. Вони дізнаються про особливості антикорупційного розслідування та алгоритм його проведення. Також медівникам розкажуть про основні методи збору інформації, аспекти юридичної та фізичної безпеки журналіста під час проведення розслідування, особливості пошуку інформації в мережі Інтернет та реєстрах відкритих даних.

Серед спікерів — відомі українські журналісти-розслідувачі, автори матеріалів на  «Слідство.Інфо», «Свідомо», «Схеми» Максим Опанасенко, Марія Землянська та Анастасія Іванцова.

Учасникам із Полтави і Сум компенсують витрати на проїзд за наявності автобусних чи залізничних квитків (лише плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу) і забезпечать проживання. Також організатори забезпечують харчуванням усіх учасників.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету. Останній термін реєстрації ― 28 березня.

Нагадаємо, що ІАА оголосив конкурс журналістських матеріалів у Сумській, Полтавській та Черкаській областях. Роботи приймають на три номінації: «Найкраща журналістська робота про реформи на місцевому рівні», «Найкраща журналістська робота про питання толерантності» та «Найкраще журналістське розслідування корупційних проявів».

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *