Черкащан запрошують на презентацію тактильних книг

В обласному Будинку вчителя 16 травня о 14:00 відбудеться презентація Бібліотеки тактильних книжок для слабозорих та незрячих дітей, що є першою не лише на Черкащині, а й в Україні.

На заході буде представлено для ознайомлення 17 тактильних книжок ручної роботи для дітей дошкільного та шкільного віку, створених студентами та учнями черкаських навчальних закладів та майстринями з хенд-мейду. Серед презентованих книжок кілька унікальних тактильних посібників, що не мають аналогів в Україні, зокрема, виготовлених з використанням новітніх технологій.

Відбудеться нагородження учасників проекту-виготовлювачів тактильних книжок подяками міського голови.

Бібліотеку буде відкрито в рамках соціального проекту «Тактильні книжки для слабозорих та незрячих дітей», організатором якого є Світлана Трофімова, радник міського голови з питань розвитку інноваційних проектів.

У презентації Бібліотеки тактильних книжок візьмуть участь:

Заступник міського голови Ігор Коломоєць; Світлана Трофімова, організатор проекту;  Валерій Данилевський начальник Управління освіти та науки ЧОДА; Марина Бакланова, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР; організатор фестивалю “Summer Challenge 2016”; представник Патрульної поліції м. Черкаси; представники Черкаської територіальної організації УТОС; Валентина Лищенко, директор КЗ «Черкаська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. ЧОР»; тифлопедагоги навчальних закладів міста; діти, що мають порушення зору; представники ЧДТУ, ЧНУ ім. Б.Хмельницького, ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка», ДНЗ “Черкаський професійний автодорожній ліцей”, ПНЗ «БМЦ» ЧМР, АРТ-студії «Глорія», майстри hand-made, народні умільці.

Орієнтовна кількість учасників заходу – 90 чол.

Тривалість заходу: 60 хв.

Прес-інформація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *