Черкащан запрошують на свято морозива

17 червня у черкаському парку “Сосновий бір” відбудеться родинне свято морозива. Розваги, сюрпризи та 15 ящиків безкоштовного морозива, тисяча заохочувальних призів і три сотні квитків на атракціони, пише “ГромЧЕ”.

У програмі свята: конкурсно-розважальні локації для дітей та батьків,  розіграші призів, пінна дискотека, фотозони з ростовими ляльками, різноманітні атракціони.

– Ми радіємо, що дедалі частіше для проведення масових заходів організації обирають не площі міста, а парки, – говорить директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. – Це приваблює людей до зелених зон. І ми точно знаємо, що навіть не у дні масштабних свят, черкаські парки – улюблені місця відпочинку і корисного дозвілля.

Програма свята 

з 14.00 до 14.30 – відкриття свята, серпантиновий фейєрверк, наукове шоу, початок пінної дискотеки;

з 14.30 до 15.30 – проведення конкурсу малюнків, розіграш призів та морозива, змагання з поїдання морозива серед чоловіків, дискотека;

з 15.30 до 16.30 – конкурси для танцюристів та співаків, нагородження переможців конкурсу, розіграш призів та морозива, чемпіонат з поїдання морозива серед жінок, дискотека;

з 16.30 до 17.00 – конкурсна програма на розважальних майданчиках (переможці отримують запрошення на битву морозивом);

з 17.00 до 18.00 – розіграш призів та морозива, битва морозивом, пінна дискотека.

Фото http://grom-che.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *