Черкащан запрошують на тренінг із сільського туризму

26 квітня на Чигиринщині пройде круглий стіл-тренінг із сільського туризму. Такий семінар організовують у рамках проекту «Image Mapping» на базі комплексу «Дикий хутір» (х. Буда, с. Мельники).

Про це інформує “ГромЧе”.

Тренінг проведуть з метою дати практичні поради з розвитку сфери в’їзного сільського/зеленого туризму для активістів та мешканців громад сіл Мельники і хутір Буда, Медведівка, Головківка і Івківці. На семінарі також обговорять взаємодію та перспективу кластерного підходу до розвиту галузі у «Холодному Яру».

До круглого столу долучаться спеціальні досвідчені тренери. Виступить член Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в України, координатор проекту «Розвиток сталого сільського туризму в країнах Причорномор’я» Володимир Триліс. Також досвідом поділяться координатор проекту з розвитку сільського туризму «Image Mapping» Ярослав Геращенко та спеціальний гість – власник садиби агротуризму “Холодноярський зорепад”  Сергій Тимофієв.

До участі у круглому столі-тренінгу запрошують власників садиб, місцевих підприємців, представників місцевих органів влади, активістів та культурних працівників. Організатори наголошують, що тренінг триватиме протягом дня (з 9:00 до 20:00). Харчуванням учасників забезпечать

Для охочих долучитися триває реєстрація до 15 квітня за тел. (097) 6402756, (063) 8278324 (Ярослав Геращенко) та (093) 7593054 (Віта Кулінець) або треба написати на електронку pangeya.ultima.dc@gmail.com.

Результати відбору повідомлять 17 квітня.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *