Черкащан запрошують на ярмарки вакансій

Безробітніх черкащан запрошують взяти участь у ярмарках та міні-ярмарках вакансій, організованих Черкаським міським центром зайнятості. Про це інформує прес-служба місьвиконкому.

Повідомляє “Інфоміст”.

Заходи будуть проходити в Черкаському міському центрі зайнятості за адресою вул. Гоголя, 330, каб. 303:

– 31 січня 2017 року о 14-00 відбудеться міні-ярмарок вакансій Приватного підприємства “Кондитерська фабрика “Шарлотт” за професіями: кондитер, пекар, тістороб, кухар, оформлювач готової продукції, комірник;

– 02 лютого 2017 року о 14-00 відбудеться міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю “КЦУ” за професією фахівець (оператор контакт-центру);

– 07 лютого 2017 року о 14-00 відбудеться ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю “КТД ХОЛОД” та Товариства з обмеженою відповідальністю “КТД ГРУП КОМПАНІ” (новостворені підприємства, які випускатимуть побутові прилади (холодильники, печі) під маркою “Сатурн”) за професіями: інженер-конструктор, інженер-технолог, економіст, адміністратор системи, коваль-штампувальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник.

Під час заходів Ви матимете можливість отримати чимало корисної та актуальної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням, у т.ч. під час особистої співбесіди з роботодавцями. Можете ознайомитися із специфікою роботи підприємств, отримати інформацію про основний склад працівників, умови праці, обсяги робіт, рівень заробітної плати, а також з вимогами до претендентів на кожну вакантну посаду.

Фото http://www.ijtravel.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *