Черкащан запрошують на запальні афротанці

Зустрічі, екскурсії, цікава насичена програма, заняття з йоги, вечір на Дніпрі з афротанцями та живими барабанами. І це далеко не весь перелік заходів, що чекає на учасників проекту Всеукраїнський рух «Твоя Країна», який відбудеться з п’ятого по сьоме серпня у Черкасах.

Про це повідомляє “ГромЧЕ”.

Основна ідея проекту – кожен молодий українець повинен побувати у всіх 25 областях України.

“Цей захід ми плануємо заради того, щоб молодь знала – Черкаси надзвичайно красиве і цікаве місто над Дніпром, зі своєю історією, загадками і цікавинками. З унікальними місцями, які є тільки у нашому рідному місті. І, звісно ж, з нашими неповторними пейзажами і краєвидами. Щоб повернувшись у свої регіони, учасники розповідали і іншим про наше чудове місто”, – розповідає Анна Арінархова, координатор проекту Всеукраїнський рух «Твоя Країна».

Орієнтований проект на молодь. Планується 12-15 учасників з усіх куточків України – Харкова, Києва, Львову, Тернополю, Житомиру, Полтави, Херсону та інших.

Якщо ви також мрієте, аби про наше чудове місто і всі його принади дізналося якомога більше людей і не проти нових знайомств – ми розшукуємо хости для учасників проекту, що завітають до Черкас з інших куточків країни, – говорить Анна Арінархова. – Будемо вдячні всім, хто долучиться до нашого проекту та погодиться розмістити у себе гостей заходу”.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *