25 лютого о 14:00 у Черкасах стартує проект, під час якого містяни зможуть відвідувати безкоштовні курси української мови “Я говорю українською!”.

Про це повідомляє ГО “Місто на “Че” у Facebook.

Перша зустріч буде ознайомчою: учасники дізнаються про увесь процес навчання, розклад і познайомляться з викладачами-спікерами. Самі ж студії розпочнуться 28 лютого о 17:30.

Темою першого заняття стане “Місто. Вулиця”, а знайомитиме з нею відомий знавець української, колишній коректор та працівник місцевих газет, автор славнозвісних “Вузликів на пам’ять” Валерій Левкович Маснюк.

Проект передбачає 10 двогодинних занять, протягом яких слухачі курсу зможуть вдосконалити наявні знання, позбуватимуться суржика, познайомляться з відповідниками покручів у рідній мові та спілкуватимуться у невимушеній атмосфері за різноманітними темами.

За основу проекту взято посібник Олександра Авраменка “Українська за 20 уроків” з мультимедійним додатком. Вестимуть заняття професійні викладачі та експерти. Наприкінці курсу слухачі пройдуть тестування та отримають сертифікати.

Курси проходитимуть у КС “Буквиця”, ТРЦ “Хрещатик-Сіті”, 2-й поверх.

Фото https://www.facebook.com