Черкащан запрошують взяти участь у детективному квесті

Черкаський обласний художній музей вже традиційно до Всесвітнього Дня кота відкриває соціально-мистецький проект «Хвіст-ART». Проект включає в себе декілька складових: художня виставка, мистецьке свято, театралізоване дійство, майстер-класи та квести.

Про це інформує “Про Все”

Художня виставка, що відкрилася 1 березня, об’єднала мистецькі твори, присвячені тваринам, і, звісно, котам.

Головний герой виставки – кіт – не просто давно знайома тварина, а істота, яка викликає безліч найрізноманітніших позитивних емоцій та асоціацій. Сприйняття кота багатогранне. Це дитяча колискова і символ потаємних сил, уособлення витонченої грації і абсолютної хижості, втілення гламуру і вроджена відданість своєму призначенню, уособлення домашнього затишку і той, хто «гуляє, як собі знає»… Цей ряд можна продовжувати, кожен уявляє «котячий образ» по-своєму.

Особливість цьогорічної виставки у тому, що експозицію розгорнуто у Художньому музеї та Черкаській дитячій художній школі імені Данила Нарбута.

Черкаський художник Володимир Яковець розповів, що його учні до цієї виставки почали готуватися ще з першого вересня. Також, свої роботи представили учні ART-студії «Глорія», вихованці Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» та художньої студії Дитячого юнацького клубу «Сузір’я» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради та студенти Черкаського державного бізнес-коледжу.

blank

Проект має свою історію. Він започаткований Черкаським обласним художнім музеєм у 2010 році разом із викладачами ART-студії «Глорія» та Оксаною Колісник. З 2011 року за ініціативи молодіжної творчої групи на чолі з Олександром Чорноволом виставка набула нового формату – перетворилась у соціально-мистецький проект, спрямований на вирішення проблеми безпритульних тварин.

blank

Цьогоріч музей запрошує на «Хвостате сімейне свято», що відбудеться 4 березня з 11.00 до 13.00. На учасників чекають мистецькі ігри, майстер-класи та головне – зустріч з казкою «Кіт у чоботях» – фрагмент вистави Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Також музей підготував жартівливий квест – майже детективну історію «Таємниця чорного кота». У квесті (групова гра), можна взяти участь не тільки під час свята, а й протягом року у зручний час за попереднім записом.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *