Черкащанам адаптували соціальні нормативи споживання газу

Начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова інформує про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до програми житлових субсидій, адаптувавши соціальний стан громадян до дати призначення субсидії та наблизивши соціальні нормативи газу до реального споживання послуги.

Про це повідомляють на сайті міськради.

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, на гарячі лінії надходило чимало зауважень від громадян, чому рахують минулорічні доходи споживача, якщо він зараз не працює чи отримує меншу заробітну плату.

Тому на новий опалювальний сезон 2017/18 рр. – з 1 жовтня 2017р – при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.

Окрім того, з 1 жовтня 2017 року діятимуть такі нові соціальні нормативи на газ: на газову плиту (приготування їжі) – 3,3 м3 на особу; на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу і на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м3 на особу.

Зазначимо, за такими нормами формуватимуться рахунки для тих сімей, в яких немає лічи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *