Черкащанам «ГРАНТуватимуть ЗМІНИ»

У Черкасах продовжують започатковану традицію щороку влаштовувати «побачення» ідеям та ресурсам на їх реалізацію. Тож наприкінці листопада вже вдруге відбудеться Обласний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо ЗМІНИ 2.0».

Про це інформує Черкаська ОДА,

Форум відбуватиметься 30 листопада, з 09.00 до 15.00 у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  (Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17).

Участь у заході візьмуть представники неурядових організацій Черкащини, міжнародних та вітчизняних фондів, що підтримують громадянське суспільство, органів місцевого самоврядування, молодь Черкас, ЗМІ.

Цей захід є спільною ініціативою  Департаменту регіонального розвитку, Управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА та громадських організацій Черкаської області.

Учасникам із області буде надана можливість повернути гроші за проїзд при наявності квитків. Для цього потрібно вказати при реєстрації на участь у заході вартість квитка в дві сторони.

Реєстрація для участі у Форумі: http://bit.ly/2fCFJjG

За всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися до  Вікторії Лаврентьєвої (ГО «Місто на Че») за адресою vikren887@gmail.com

Якщо Ви хочете презентувати проект вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку проектів – реєстрація тут: http://bit.ly/2f7fjme

Зі всіма питаннями щодо участі в заході ГО просимо звертатися до  Тетяни Кавальчук (ГО «Молода Черкащина») за адресою kavalchukt@gmail.com

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *