Черкащанам покажуть фільм про Крим

14 жовтня, на День захисника України, об’єднання кінодокументалістів «Babylon’13» представить у Черкасах повнометражний фільм про анексію Криму. «Крим. Як це було» – це двогодинна стрічка, що розповідає історію офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України.

Інформує “Вичерпно”.

Уперше з часу кримських подій український глядач має нагоду подивитися у очі людям, що були готові у непростих умовах до останку захищати територіальну цілісність батьківщини і захищають її сьогодні, дізнатися з першоджерела, що діялося на оточених військових базах і блокованих бойових кораблях.

Презентувати стрічку до Черкас приїдуть режисер Костянтин Кляцкін та виконавчий продюсер фільму Сергій Малярчук.

Фільм «Крим. Як це було» увійшов до «Каталогу українських фільмів 2015/2016 рр.», який розповсюджується на кіноринках найбільших міжнародних кінофестивалів Європи. Він також був представлений на Берлінському міжнародному кінофестивалі (Berlinale) в рамках Ukrainian film corner, на фестивалі «Гогольфест». На Rivne International Film Festival «Dream City» стрічка отримала нагороду в номінації «Кращий повнометражний документальний фільм».

Показ відбудеться 14 жовтня о 19:00 в кінотеатрі «Україна». Вхід вільний.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *