Черкащанам покажуть фільми про громадських активістів

Містянам пропонують відчути себе членом конкурсної комісії з відбору голови антикорупційної прокуратури, дізнатись про те, як протидіяли  фальсифікаціям на виборах на Донбасі, долучитися до роботи координаційного центру реформ та поміркувати про зрушення — результати Революції Гідності. 

Про це інформує “Вичерпно”.

Ucrazyans («Неймовірні українці») – серія документальних фільмів про сміливих людей, котрі відмовляються підкорятися існуючій реальності і об’єднуються, аби створювати нові правила життя для нашої країни.

17 вересня відбудеться показ фільмів про громадських активістів. Початок о 16:00 в Talent HUB Черкаси, за  адресою: вул. Байди Вишневецького 36/1.

Після перегляду фільмів проходитиме дискусія на тему «#Зрада або #перемога: куди рухається Україна?» за участю  режисера одного з фільмів, відомого журналіста Сергія Андрушка. Модеруватиме дискусію Вікторія Феофілова.

ПротиДія (режисер – Сергій Андрушко)

За даними громадських опитувань, корупція залишається однією з найнагальніших проблем українського суспільства. Великі сподівання на новостворені державні органи, покликані боротися з корупцією на найвищих рівнях. У фільмі Сергія Андрушка «Протидія» на наших очах розгортається історія боротьби за чесні антикорупційні органи. Разом із головним персонажем фільму — Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним  — ми беремо участь у конкурсних інтерв’ю та засіданнях комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сильні громади Донеччини (режисер — Дмитро Коновалов)

За результатами виборів 2015 року, в більшості підконтрольних Україні міст Донецької області до влади знову прийшли  колишні представники Партії Регіонів. Нові депутати, які пройшли у міські ради, не володіють достатніми знаннями, щоб успішно протистояти старим корупційним схемам. Головні герої фільму  – Валентин Краснопьоров та Олександр Дмітрієв,  активісти громадського руху « » —  навчають громадських активістів Донеччини контролювати  Сильні громади Донеччини місцеву владу, а нових депутатів – співпрацювати з активістами та боротися з корупцією.

Об’єднані реформами (режисер — Дмитро Тяжлов)

Яка з реформ є першочерговою на шляху розвитку нашої країни? Яким чином громадські організації можуть співпрацювати з державними органами заради реформ? Як законодавчо описати баланс відповідальності та незалежності суддів? Михайло Жернаков — головний експерт Реанімаційного Пакету Реформ з судової реформи, герой фільму Дмитра Тяжлова «Об’єднані реформами» — разом з колегами шукають відповіді на ці питання, а ми спостерігаємо за життям експерта та його команди, що  випрацьовують спільну позицію, аби впливати на процес змін в країні.

Вхід вільний.
На подію здійснюється попередня реєстрація за посиланням.
Ознайомитись з програмою показу Ви зможете на Facebook-сторінці події в Черкасах.  
Долучайтеся до перегляду фільмів Ucrazyans (Неймовірні українці) та дискусії!
 
Контактні особи:   
Елла  Штика (координаторка Ucrazyans, Київ) Ellashtyka@gmail.com, +38 096 3340097
Олена Окунєва (локальна координаторка в Черкасах) okunieva.elena@gmail.com, +38 093 468 24 51

Фільми створено в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *