Черкащанам презентували навчальний посібник про Чорновола

У Черкасах до 80-річчя з дня народження українського політика, публіциста, багаторічного політв’язня, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, В’ячеслава Чорновола презентували навчальний посібник, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Посібник “Прометей української незалежності” з серії “Життя відомих черкащан” містить розділи, що висвітлюють окремі сторінки життя, діяльності В’ячеслава Максимовича Чорновола, подано розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів педагогів Черкаської області. Окрім того, посібник пропонує низку максимів – найвідоміших висловлювань діяча, які можуть бути використані учителями для проведення дискусій чи дебатів з учнями старших класів.

Цільова аудиторія видання – керівники закладів освіти, заступники із навчально-виховної та виховної роботи, учителі історії, української мови і літератури, класні керівники, усі, хто зацікавлений у вивченні історії українського національно-визвольного руху та ролі В’ячеслава Чорновола у вітчизняному державотворенні.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *