Черкащанам пропонують безкоштовно читати книги

До Черкас повертається «ЧЕчитка» – можливість безкоштовно прочитати найсвіжіші новинки сучасної української літератури. Цього разу буде більше детективів та ширший вибір видань. 

Повідомляє “Про Все”.

«ЧЕчитка» від ГО «Книжковий маестро» – це літературний проект, який дає змогу черкасцям прочитати найсвіжіші новинки сучасної української літератури абсолютно безкоштовно. Головна умова – заповнити анкету та лишити невеликий відгук про видання.

«ЧЕчитка-2» стартує з літа, тобто раніше, ніж минулорічна (попередній конкурс починався із листопада 2016го року). Все – аби продовжити час на прочитання видань та охопити ще більше читачів.

– Цьогоріч ми більш ретельно підійшли до вибору книг, – говорить голова «Книжкового маестро» Людмила Фіть. – Якщо раніше вибір видань був спонтанним, адже ми покладалися на рекомендації видавництв, то в цей раз ми звернулися до експертів та критиків, які радили, що обрати. Зокрема, нам допомагала Тетяна Трофименко – одна з найбільш авторитетних критиків України. І так сталось, що багато видань, які пропонуємо для читання – детективного жанру (попередньо була лише одна книга). Напевно, це пов’язано з тим, що цей жанр нині активно розвивається. Зараз маємо сім  книг, двоє з яких – від черкаських авторів. Усі – 2017 року, адже хочемо долучати наших читачів саме до найсвіжішої української літератури.

До читання «Книжковий маестро» на цей час пропонує такі видання: Олександра Ірванця «Харків 1938», Владислава Івченка «Детективна агенція «Буря і натиск», Володимира Єрмоленка «Ловець Океану», Тетяни Брукс «Ожеледиця», Назара Вівчарика «П’ятеро як один», Олександра Шелепала «На кордоні ходять чорні пси», Дари Корній «Місячне насіння». Втім список, зазначають організатори, ще буде поповнюватися.

– Ще очікуємо видання Любки Дереша. Велике поповнення у назвах буде після Львівського форуму, – говорить Людмила Фіть. – Також, хочемо щоб і черкасці нам пропонували, що хочуть прочитати. Запропонувати видання можна у нашій спільноті «ЧЕчитка» у Фейсбуці. Але лише сучасних українських авторів. Роздумували, щоб брати перекладні видання до конкурсу, але поки рано. Також були пропозиції і про дитячу «ЧЕчитку». Втім, її важче організувати, адже видання треба пристосовувати під конкретний вік. Тому не ризикнули.

Для об’єктивнішого оцінювання видань – цьогоріч пропонуватимуть черкасцям прочитати максимальну кількість назв із запропонованих. Щоб кожен міг обрати для себе фаворита. Весь перелік книг доступний безкоштовно. Натомість – варто лише заповнити паперову або онлайн анкету і лишити в мережі невеликий відгук про видання.

Отримати книгу, як і подивитися всю необхідну інформацію та знайти анкету можна на сторінці «ЧЕчитки» у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *